Aktualności

January 11, 2020

Wizja 2020

Cosmopacks to globalny, kompleksowy dostawca hurtowych artykułów kosmetycznych do opakowań kosmetycznych.

Nasz obszerny asortyment obejmuje wysokiej jakości butelki bezpowietrzne i butelki z balsamem dla profesjonalistów kosmetycznych. W jednym wygodnym miejscu oferujemy akrylowe słoiki, akrylowe butelki loyionowe, akrylowe butelki bezpowietrzne i wiele innych produktów, które spełniają podwyższone standardy. Nasza firma została założona, aby ulepszać opakowania kosmetyczne. Posiadamy profesjonalne tworzywa sztuczne i materiały opakowaniowe zaprojektowane z myślą o wymagających klientach.

Nasze zapasy do salonów obejmują akrylowe słoiki, akrylowe butelki z balsamem i akrylowe butelki bezpowietrzne w konkurencyjnych cenach. Dostarczamy również ekspansywne luksusowe butelki do profesjonalnego pakowania, takie jak butelki bezpowietrzne i inne. Nasza specjalistyczna technika butelek bezpowietrznych, od mieszania do wykończenia.

Nasi przyjaźni specjaliści od klientów znają się na butelkach bezpowietrznych. Wykonujemy dla branży kosmetycznej.

Są gotowi pomóc w próbkach. Jako dostawca opakowań, posiadamy wiele artykułów spełniających profesjonalne wymagania - słoiki akrylowe, butelki akrylowe i akrylowe butelki bezpowietrzne i inne.

Niezależnie od tego, czy jesteś profesjonalnym wizażystą, technikem paznokci, producentem kosmetyków, właścicielem spa lub salonu, zapraszamy do zamówienia próbki, złożenia zamówienia, katalogu lub skontaktowania się z nami w celu uzyskania dodatkowych informacji już dziś!

Szczegóły kontaktu