Dom

Shaoxing Shangyu Haojin Plastic Co., Ltd. profil firmy

profil firmy
Krótkie wprowadzenie firmy:

Shaoxing Haojin Plastic Co., Ltd, znajduje się w Shangyu City w prowincji Zhejiang, specjalizując się w projektowaniu i produkcji wszelkiego rodzaju plastikowych opakowań do produktów kosmetycznych, kosmetycznych i pielęgnacyjnych.

Haojin posiada pierwszorzędne standardowe warsztaty, dobry układ fabryczny i grupę zaangażowanych pracowników technicznych oraz zaawansowany sprzęt produkcyjny, który utworzył komplet kompleksowego zapewnienia jakości systemu produkcyjnego i może być zrealizowany zgodnie z wymaganiami klientów dotyczącymi projektowania produktów , rozwój, produkcja form, formowanie wtryskowe, butelki z plastikowym opakowaniem, jednocześnie zapewniające w pełni automatyczny sitodruk, hot stamping, zgrzewanie ultradźwiękowe, powlekanie próżniowe, powlekanie UV, matowe wykończenie powierzchni i inną specjalną technologię.

Aby zapewnić dobrą jakość, wyposażyliśmy niezależny dział kontroli jakości w przyrząd kontrolny, taki jak automatyczny wykrywacz wycieków do pompy itp. Dobrze wyszkolony personel QA / QC doskonale sprawdza się w naszej fabryce. Pod skutecznym zarządzaniem 70% produktów jest eksportowanych do Europy, Ameryki Północnej, Korei i Japonii, a reszta do lokalnego rynku.

Haojin zawsze dba o nowe pomysły i wymagania klientów, pomagając przenieść je do rzeczywistych próbek i masowej produkcji. Pracujemy zgodnie z zasadą dobrej wiary i praktycznego podejścia, uczenia się od innych i wprowadzania ulepszeń krok po kroku. Nasze ciągłe wysiłki pomogą naszym klientom wygrać więcej na ich rynku.

Zobacz więcej O nas
nasza firma
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Eksporter

Firma Handlowa

marki : COSMOPACKS

Ilość pracowników : 120~150

Coroczne wyprzedaże : 5Million-8Million

Rok założenia : 2012

pc Export : 80% - 90%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

Chiny Shaoxing Shangyu Haojin Plastic Co., Ltd. Certyfikaty Chiny Shaoxing Shangyu Haojin Plastic Co., Ltd. Certyfikaty