aboutus

Shaoxing Shangyu Haojin Plastic Co., Ltd.

Shaoxing Shangyu Haojin Plastic Co., Ltd.
<-Video Images->
Rodzaj działalności: Producent
Eksporter
Firma Handlowa
Rynek Główny: Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki: COSMOPACKS
Ilość pracowników: 120~150
Coroczne wyprzedaże: 5Million-8Million
Rok założenia: 2012
pc Export: 80% - 90%
O nas
Wprowadzenie

Krótkie wprowadzenie firmy:

Shaoxing Haojin Plastic Co., Ltd, znajduje się w Shangyu City w prowincji Zhejiang, specjalizując się w projektowaniu i produkcji wszelkiego rodzaju plastikowych opakowań do produktów kosmetycznych, kosmetycznych i pielęgnacyjnych.

Haojin posiada pierwszorzędne standardowe warsztaty, dobry układ fabryczny i grupę zaangażowanych pracowników technicznych oraz zaawansowany sprzęt produkcyjny, który utworzył komplet kompleksowego zapewnienia jakości systemu produkcyjnego i może być zrealizowany zgodnie z wymaganiami klientów dotyczącymi projektowania produktów , rozwój, produkcja form, formowanie wtryskowe, butelki z plastikowym opakowaniem, jednocześnie zapewniające w pełni automatyczny sitodruk, hot stamping, zgrzewanie ultradźwiękowe, powlekanie próżniowe, powlekanie UV, matowe wykończenie powierzchni i inną specjalną technologię.

Aby zapewnić dobrą jakość, wyposażyliśmy niezależny dział kontroli jakości w przyrząd kontrolny, taki jak automatyczny wykrywacz wycieków do pompy itp. Dobrze wyszkolony personel QA / QC doskonale sprawdza się w naszej fabryce. Pod skutecznym zarządzaniem 70% produktów jest eksportowanych do Europy, Ameryki Północnej, Korei i Japonii, a reszta do lokalnego rynku.

Haojin zawsze dba o nowe pomysły i wymagania klientów, pomagając przenieść je do rzeczywistych próbek i masowej produkcji. Pracujemy zgodnie z zasadą dobrej wiary i praktycznego podejścia, uczenia się od innych i wprowadzania ulepszeń krok po kroku. Nasze ciągłe wysiłki pomogą naszym klientom wygrać więcej na ich rynku.

Usługa

Pytania i odpowiedzi:

1. Czy możesz zaoferować próbki?

Darmowe próbki są zawsze dostępne dla klientów na całym świecie, po prostu płacisz koszty wysyłki na nasze konto PayPal. Stali klienci będą dostawać bezpłatne próbki.

2. Czy możesz oferować produkty OEM?

Oferujemy usługi formowania dla wszystkich klientów. Klienci mogą przesłać nam plik projektu lub próbkę, możemy wtedy wykonać formy.

3. Co z usługą drukowania?

Zazwyczaj oferujemy sitodruk i hot stamping. Drukowanie próbek zostanie przesłane do klientów w celu potwierdzenia przed masową produkcją.

4. Jaka jest minimalna ilość zamówienia?

W przypadku butelek akrylowych MOQ wynosi 5000 sztuk na jeden rozmiar. W przypadku butelek PET zaczyna się od 10 000 sztuk na jeden rozmiar. W przypadku butelek szklanych i innych plastikowych butelek bezpowietrznych możemy przyjąć niską ilość zamówienia, jeśli są zapasy.

5. Jaki jest czas realizacji?

Termin realizacji to 30-35 dni od potwierdzenia próbki i otrzymania depozytu.

6. Co z płatnością?

Nasz termin płatności to 30% depozytu i 70% przed wysyłką. Jeśli wartość zamówienia jest niewielka, pobieramy pełną płatność, aby zaoszczędzić opłatę za operację bankową.

7. Jak zapewnić jakość butelek?

Posiadamy personel QC dla każdego procesu produkcji, będą odpowiedzialni za jakość butelek. Po drugie, klienci mogą poprosić trzecią część o wykonanie kontroli jakości przed wysyłką.

8. Czy oferujecie usługę wysyłki?

Mamy niezawodnych agentów spedycyjnych w Ningbo i Szanghaju, klienci mogą wybrać wysyłkę morską, wysyłkę lotniczą lub usługę kurierską.

9. Co jeszcze możesz zrobić dla klientów?

Niektórzy klienci mogą potrzebować usługi etykietowania, możemy zaoferować im wiarygodnych dostawców.

Inni klienci chcą zrobić skrzynkę, jesteśmy również gotowi pomóc w tym.

Oferujemy dobrą radę, klienci podejmują ostateczne decyzje.

Szczegóły kontaktu