Wyślij wiadomość
aboutus
QC profilu
Posiadamy personel QC dla każdego procesu produkcji, będą odpowiedzialni za jakość butelek. Po drugie, klienci mogą poprosić trzecią część o wykonanie kontroli jakości przed wysyłką.

Nasz zespół ds. Zarządzania projektami składa się z doświadczonych menedżerów kont, wyspecjalizowanego zespołu ds. Wprowadzania produktów oraz personelu kontroli jakości i logistyki, którzy utrzymują stałą, bieżącą komunikację z inżynierami i kierownikami produkcji

Kładziemy duży nacisk na szkolenie naszego zespołu zarządzania projektami na bardziej skomplikowanych detalach produkcji opakowań, aby mogli oni zapewnić świadome konsultacje oraz zidentyfikować i rozwiązać problemy na długo przed ich pojawieniem się w procesie produkcyjnym.

Dostarczamy klientom szczegółowe wykresy Gantta i kamienie milowe projektu, aby pomóc im w pełnym zrozumieniu cyklu życia projektu i ustalić oczekiwania na wszystkich etapach

Dostosowujemy nasze podejście do zarządzania projektami do pracy w sposób najlepiej odpowiadający naszym klientom. Niezależnie od tego, czy chcesz częstych, szczegółowych aktualizacji, czy po prostu satysfakcji, że Twój projekt jest w pełni pod kontrolą, dopilnujemy, abyś był na bieżąco i poinformowany.

Uważamy, że powinieneś czuć się równie dobrze z zespołem, z którym współpracujesz, jak i z pakietem, który otrzymujesz. Sprawdzone przez UKPACK podejście do zarządzania projektami zapewnia, że ​​to zrobisz.

Certyfikaty
Szczegóły kontaktu